Hamburgery i lody, czyli dzień dziecka w pracowni Żółtego Talerza
Dodano: 2 cze 2026 o 20:32:34.Dzień dziecka to najważniejsze święto w pracowni Żółtego Talerza! Z tej okazji wspólnie przygotowaliśmy pyszne i zdrowe smakołyki. Zjedliśmy hamburgery – w wersji mięsnej i wegetariańskiej oraz lody przygotowane z samych owoców. Nie zabrakło również prezentów i wyjątkowo dużej dawki humoru!












